Maksymalizuj
swoją
wiedzę!

Dlaczego warto posiadać konto w banku? W jaki sposób najlepiej oszczędzać? Jak wejść do świata inwestowania? Tych i wielu innych rzeczy potrzebnych Ci na starcie w dorosłość dowiesz się naszych artykułów.
Chcesz się
sprawdzić?

Czujesz się już asem finansów? Sprawdź swoje siły w naszym quizie! A jeśli zastanawiasz się już nad swoją przyszłością 0 test wewnętrznego kapitału jest dla Ciebie!
previous arrow
next arrow
Slider

Kim jesteśmy

Credit Agricole jest jedną z najważniejszych grup finansowych w Europie!

  Mamy na koncie:
 • 120 lat tradycji
 • placówki w 49 krajach
 • 52 miliony klientów rocznie
  W Polsce:
 • prawie 440 placówek
 • 1,7 miliona klientów
 • 52 miliony klientów rocznie

O programie

Maksymalni to program banku Credit Agricole skierowany do Ciebie. Poszerzaj swoją wiedzę o finansach, dowiedz się jak rozwijać swój kapitał i poznaj swoje najmocniejsze strony razem z nami!

Chcesz, aby w Twoim portfelu zagościła idealna karta i zawalczyć o super nagrody? Puść wodze fantazji i weź udział w naszym Maksymalnym konkursie! Ty projektujesz, Ty decydujesz – Twoja karta marzeń!

Co robimy

Pokażemy Ci, że bankowość wcale nie jest tak skomplikowana! Zapoznaj się z naszymi Maksymalnymi artykułami, gdzie eksperci z naszego banku udowadniają, że produkty bankowe mogą ułatwić Ci życie. Zdobytą wiedzę możesz sprawdzić w quizie, a rozwiązując test osobowości, dowiesz się co jest Twoim największym kapitałem!

Co mamy dla Ciebie?

KONKURS

 • Konto dla Ciebie GO! i Konto dla Ciebie MOVE! – produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb! Prowadzenie konta za darmo, płatności i wypłaty telefonem z BLIKIEM, Google Pay i Apple Pay, a także pierwsze kroki w SMART oszczędzaniu z CAsaver! A to tylko część atutów tych kont – zobacz, co jeszcze możesz zyskać!
 • Ty projektujesz, Ty decydujesz – Twoja karta marzeń! – czyli kreatywny konkurs z super nagrodami: bon podarunkowy na 3000zł do Media Expert, iPad, Playstation, kamery GoPro, tablety graficzne, głośniki i słuchawki JBL, Instaxy oraz Smartwatche Garret! Brzmi dobrze? Sprawdź zakładkę KONKURS i dowiedz się więcej!
 • Wiedzę w przystępnej formie –dowiedz się jak zarządzać swoimi finansami oraz jak korzystać z produktów bankowych w naszych artykułach edukacyjnych.